Żaluzje aluminiowe - poziome

Niska cena oraz uniwersalność tego typu żaluzji sprawiają, że doskonale sprawdzają się w różnych miejscach. Nowoczesny system mocowań umożliwia ich montaż bez żadnej ingerencji w ramie okiennej.

Żaluzje poziome są dostępne w wielu kolorach, w tym również z kolorowym osprzętem: sznurkiem i drabinką a także rynienkami w kolorze listew, dlatego różnorodność kolorystyczna pozwala dopasować żaluzje do każdego wnętrza.

Główną zaletą jest to, że chronią pomieszczenia przed nadmiernym nagrzaniem w słoneczne dni a także umożliwiają swobodną regulację oświetlenia.

rolety materiałowe debica  kolory żaluzji auluminiowych

rolety Dębica rolety Dębica rolety Dębica


dostępne wersje:


- standard 16mm/25mm:
Najczęściej montowane są bezpośrednio na skrzydle okiennym we wnęce szybowej lub na ramie okna. Mogą być wyposażone w linki, które powodują że żaluzja jest prowadzona wzdłuż lini okna. Mogą być również wyposażone w magnesy podtrzymujące w pozycji całkowicie opuszczonej. Żaluzje 25 mm podnoszone i opuszczane są za pomocą sznurka, natomiast kąt pochylenia lameli jest sterowany pokrętłem

- venus 16mm/25mm:
Wyróżniają się płaską zabudową i systemem sterowaia, dzięki czemu jest szerokie i bezproblemowe otwarcie okna
Mechanizm sterujący (łańcuszek) łączy w jednym możliwość podnoszenia żaluzji, jak i ustawiania lameli pod różnym kątem.

- żaluzje 50mm:
Są tańszym odpowiednikiem wersji żaluzji drewnianych. Zazwyczaj montowane są nad wnęką okienną lub do sufitu.
Najczęsciej wyposażone w drabinke sznurkową, jednak mogą być wyposażone w drabinke tasmową która stanowi dodatkowo element dekoracyjny.
Żaluzje te podnoszone są za pomocą sznurka a kąt regulacji światła jest sterowany za pomocą osobnych sznurków.           ADRES SIEDZIBY

     BIURO OBSŁUGI KLIENTA

  KONTAKT

email:   roltiss@wp.pl

     GODZINY OTWARCIA