Rolety materiałowe

Rolety materiałowe są jedną z prostszych i tańszych metod zasłonięcia okna. Projektanci wnętrz, szczególnie w nowocześnie urządzanych domach i mieszkaniach , coraz częściej do zasłaniania i udekorowania okien zamiast tradycyjnych firan i zasłon i stosują różne typy rolet materiałowych np: rolety w kasecie aluminiowej, mini rolety, rolety dachowe czy nową rolete typu "dzień-noc" .

Wszystkie systemy rolet materiałowych oraz bardzo szeroką gamę kolorów i wzorów o różnym stopniu zaciemnienia znajdą Państwo w naszej ofercie.

rolety materiałowe debica  kolory rolet materiałowych

rolety Dębica rolety Dębica rolety Dębica

dostępne systemy:


roleta w zabudowie z prowadnicami:
Estetyczna, niewielka i dodajca uroku twoim oknom kasetka, nie rzucające się w oczy prowadnice. Zastosowany mechanizm rolety jest samohamujący, co pozwala zatrzymać roletę w każdym położeniu. Roleta w kasecie nie zmniejsza wizualnie wilekośći okna i nie powoduje problemów z otwarciem okna ponieważ zamontowana jest na skrzydle okiennym.


mini roleta :
Rolety materiałowe wolnowiszące tego typu mogą być montowane bezpośrednio do okna lub do ściany. Ich podstawową zaletą jest prosta nieskomplikowana budowa. Zapewniają estetyczny wygląd każdego okna.


roleta wolnowisząca:
Roleta wolnowisząca jest montowana na ścianie, główną zaletą tego systemu jest wygoda użytkowania i mozliwość stosowania na większe gabarytowo okna.


roleta dachowa:
Okna dachowe wymagają specyficznej instalacji rolet. Ich obsługa jest możliwa tylko poprzez mechanizm sprężynowy. Obudowa wałka oraz prowadnice zapewniają dużą szczelność. Mechanizm samohamujący ze sprężyną pozwala zatrzymywać roletę w dowolnym miejscu.           ADRES SIEDZIBY

     BIURO OBSŁUGI KLIENTA

  KONTAKT

email:   roltiss@wp.pl

     GODZINY OTWARCIA